Güncel / Etkinlikler / Kapadokya Ekim / Kasım 2016
LÜKSÜN YEDİNCİ
SEVİYESİ
Lüksün sınırlarını tarihin katmanlarına yayan yeni konağımız, yeni sezonda misafirlerine kapılarını açmaya hazır. Konak, yüzyıllar öncesinden gelen mutfak-şırahanesiyle sınırsız konforu gerçek deneyimlerle bir arada sunuyor.

Devamı
     
  Seki Restaurant'a "Mükemmellik Ödülü"
Küresel şarap kültürünün nabzını tutan ve her yıl dünyanın en iyi şarap listelerine sahip restoranları seçen Wine Spectator Ödülleri, bu yıl da Seki Restaurant'ı Mükemmelik Ödülü'ne layık gördü. Seki, ardarda üç yıldır kazandığı bu ödülle bir kez daha şarap tutkunlarının favorileri arasındaki yerini aldı.

Devamı
  Baştan Çıkaran Hafta Sonları
Bitmeyecekmiş gibi gelen işlere, gerekliliklere, zorunluluklara küçük bir mola vermenin lafı bile baştan çıkmaya yeterken, argos in Cappadocia'nın hafta sonlarına özel paketi dört dörtlük bir kaçamağın sözünü veriyor.

Devamı
     
  Daha İyi Bir Dünya Tasarlamak
Küresel sorunlarımız arttıkça, insanlığın daha iyi bir geleceğe sahip olabilmesi adına mimarlık, planlama ve tasarımın rolü giderek daha da önem kazanıyor. Ne de olsa yakın geçmişte bazı salgın hastalıklara mimarlar çare olmuştu!

Devamı
  Kapadokya Toprağının Sesi
Türkiye'nin en iyi toprak darbukalarının Kapadokya'da yapıldığını, dünyanın elle üretim yapan iki 'udu' ustasından birinin Avanos'ta yaşadığını biliyor muydunuz?

Devamı
           
 
Bu bülteni, e-postanız argos in Cappadocia otelin veritabanında kayıtlı olduğu için
alıyorsunuz. Gönderim listesinden çıkmak istiyorsanız, lütfen tıklayınız.