Güncel / Etkinlikler / Kapadokya Nisan / Mayıs 2016
BEZİRHANE'DE
CAPPADOX
Kapadokya'da müzik, çağdaş sanat, gastronomi ve açık hava etkinlikleri yoluyla yeni keşif rotaları çizen Cappadox Festivali kapsamında Bezirhane bu yıl da kaçırılmaması gereken etkinliklerin ev sahibi.

Devamı
     
  Fransa'dan Gümüş Madalya
Dünyanın en prestijli şarap yarışmalarından Vinalies Internationales, Argos bağlarından çıkan Turasan Syrah 2013 şarabımızı Gümüş Madalya'yla onurlandırdı!
Devamı
  'Türkiye'nin En Güzel Küçük Oteli'yiz!
argos in Cappadocia, küresel turizm endüstrisinin en iyilerini belirleyen The International Hotel Awards'ın uluslararası jürisi tarafından 'Türkiye'nin En Güzel Küçük Oteli' seçildi.
Devamı
     
  Unutulmaz Balayınıza Davetlisiniz
Gayot.com'un dünyanın en iyi 10 balayı oteli, Conde Nast Johansens'in ise dünyanın en romantik otelleri arasında gösterdiği argos in Cappadocia, sizi Kapadokya'nın büyülü ve mistik atmosferinde kendi unutulmaz balayınıza davet ediyor. 
Devamı
  Bir de Dolunayda Bak!
Endişelenmeyin. Kimse kurta dönüşmüyor. Ama peri bacaları hayal gücünüze nasıl bir ilham verir bilemiyoruz.

Devamı
Uçhisar Kadınları Artık Daha Güçlü
Köy kadınlarının kişisel gelişimlerini, üretim yetenek ve imkânlarını artırmayı böylece aktif yaşamın içinde daha fazla yer almalarını amaçlayan 'Kadın Evi' bu ay resmi açılışını yapıyor. Atölye çalışmaları şimdiden başladı bile.

Devamı
 
Bu bülteni, e-postanız argos in Cappadocia otelin veritabanında kayıtlı olduğu için
alıyorsunuz. Gönderim listesinden çıkmak istiyorsanız, lütfen tıklayınız.