Kapadokya'da Düğün, Evlilik Teklifi Gibi Tüm Özel Anlar İçin Paketlerimiz

Yeni bir yaşı, işi ya da yeni bir yılı kutlamak… “Evet!” dedirtecek tekliflerde bulunmak için özel bir mekân arıyorsanız…

KEŞFEDİN

Evlilik Teklifi

“Benimle evlenir misin?” sorusuna “Evet!” yanıtını verdirecek bir ilişki her yerde güzel. Ama iddialıyız; evlilik teklifinin “torunlara anlatılacak olanı” Argos in Cappadocia’da yaşanır! Sizler için özel olarak hazırladığımız evlilik teklifi paketimizi inceleyin.

Düğün

Samimi, abartıdan uzak, göz alıcı ve hatırlanacak bir düğün için Kapadokya’nın “En iyi düğün”, “En romantik”, “En iyi balayı” ödülleri de alan oteli Argos in Cappadocia’nın ekibi olarak, bu en özel gününüzde odanızdan yemeklere, kokteylden özel transfere her detayı sizler için düşündük. Sizler için hazırladığımız balayı paketimizi inceleyin.

Doğum Günü

Yeni bir yaşa sevdiklerinizle ve unutulmayacak bir şekilde girmek kadar keyifli bir şey var mı? Sizin için yılın en özel gününü, en unutulmaz anılarla doldurmak için nasıl bir plan yapalım? Monks teraslarımızda çimlerin üzerine kurulacak bir uzun sofra mı istersiniz, Şapel’de bir BBQ partisini mi yoksa Bezirhane’de bir kokteyl mi? Biz hepsi için hazırız!

İletişim

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.
İyi günler dileriz.

Mesajınız için teşekkürler!

Lütfen daha sonra tekrar deneyin!

+90 384 219 31 30

Bizi arayın

aic@argosincappadocia.com

Bize yazın

#argosincappadocia

Bizi takip edin

Bizi takip edin
REZERVASYON