Sadece bu coğrafyaya, Kapadokya’ya özel benzersiz deneyimler
KEŞFEDİN
Sadece bu coğrafyaya, Kapadokya’ya özel benzersiz deneyimler

Kusursuz Kapadokya Deneyimi

Oturup her mevsim başka bir karaktere bürünen Kapadokya'yı izleyebileceğiniz gibi pek çok etkinlikle bölgeyi tam anlamıyla yaşayabilirsiniz de. Anadolu medeniyetlerine ev sahipliği yapmış yer altı şehirlerinde geziler, peri bacaları turları, vadi yürüyüşleri, gün doğumundaki sıcak hava balonu turları,yerel üzümleri tanıyabileceğiniz bağ gezileri, kuş gözlem ya da fotoğraf turları, alternatif sporlar, beklenmedik mekânlardaki konserler, önerebileceğimiz deneyimlerden 'sadece birkaçı'. Dünyada eşi benzeri olmayan bu coğrafya ve bu otel size bambaşka alternatifler, çok farklı deneyimler sunuyor. Unutamayacağınız bir tatili şimdiden planlayın.

Kapadokya'yı Keşfedin

Argos - Cappadocia Argos - Cappadocia
Argos - Cappadocia

Gökyüzünden ya da vadilerin dibinden, yeraltı tünellerinden ya da peribacalarından bambaşka açılar sunan, kendi hakkında her yeni açıyla bambaşka ufuklar açan bir coğrafya Kapadokya... Farklı araç ve farklı etkinliklerle bu mistik bölgeyi keşfetmeye hazır mısınız?

KEŞFEDİN

Size Özel Deneyimler

Argos - Cappadocia Argos - Cappadocia
Argos - Cappadocia

Sizler için etkinlikler, size özel teklifler oluşturduk. Ama her zaman daha fazlası için de buradayız. Size özel sıcak hava balonu turu, doğum günü kutlaması, günübirlik turlar ve fazlası… Kapadokya’da benzeri görülmemiş kişisel deneyiminiz için taleplerinizi concierge ekibimize iletmeniz yeterli.

KEŞFEDİN

Açık Yüzme Havuzu

Argos - Cappadocia Argos - Cappadocia
Argos - Cappadocia

Argos in Cappadocia'nın yeni açık yüzme havuzu, Kapadokya'nın ilham veren coğrafyasıyla mükemmel bir uyum sağlayacak şekilde tasarlandı. Erciyes Dağı ve Güvercinlik Vadisi’ne açılan büyüleyici manzarası ile yeni havuzumuzda bölgenin güzelliklerini keşfedebilirsiniz. Lezzetli atıştırmalıklar ve imza kokteyllerden oluşan özel havuz menülerini tadarak bu ferahlatan deneyime tanıklık edin.

KEŞFEDİN

İletişim

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.
İyi günler dileriz.

Mesajınız için teşekkürler!

Lütfen daha sonra tekrar deneyin!

+90 384 219 31 30

Bizi arayın

aic@argosincappadocia.com

Bize yazın

#argosincappadocia

Bizi takip edin

Bizi takip edin
REZERVASYON