Tarih ve Doğanın İçinde İyi Hissedin!
KEŞFEDİN
Tarih ve Doğanın İçinde İyi Hissedin!

Terapi Odası

Argos in Cappadocia'nın en şahane manzarası olan alanlarından biri, sadece tek bir kişiye hizmet verilen hamam ve masaj odası. Erciyes Dağı ile tüm Güvercinlik Vadisi'ni izleyerek Kapadokya manzarasına karşı masaj yaptırabileceğiniz, ardından da bitki çayınızı içip dinlenebileceğiniz terapi odası, uzun süre hakkında özlemle konuşacağınız bir deneyim vaat ediyor.

Açık Havuz

Kışın karlar altında kalan Kapadokya’yı, etkileyici Erciyes Dağı'nı sizin için hazırlanıp ısıtılan havuzdan seyredebilir, yaz sıcağında da yine güzel manzaraya bakarak havuzda serinleyebilirsiniz. Hangi mevsim olursa olsun mayonuzu da bavula koymayı unutmayın.

Açık Hava Etkinlikleri

Argos in Cappadocia, iç mekânlarıyla olduğu gibi dışarıda sunduğu aktiviteleriyle de hem ruhunuza hem bedeninize iyi gelecek! Güneşi selamlayabileceğiniz yoga seanslarından Kapadokya’yı keşfedebileceğiniz bisiklet turlarına, doğanın bölgeye en cömert dokunuşuyla şekillendirdiği vadilerde gerçekleştirebileceğiniz yürüyüşlerden meraklısı için Erciyes kayak turuna sayısız aktivite için concierge ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

İletişim

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.
İyi günler dileriz.

Mesajınız için teşekkürler!

Lütfen daha sonra tekrar deneyin!

+90 384 219 31 30

Bizi arayın

aic@argosincappadocia.com

Bize yazın

#argosincappadocia

Bizi takip edin

Bizi takip edin
REZERVASYON