Argos in Cappadocia'da Sağlıklı Yaşam

KEŞFEDİN
Argos 360
Tarih ve Doğanın İçinde İyi Hissedin!

Terapi Odası

Bir kaya bloğuna oyulu binlerce mağaradan oluşan ve yeryüzünün en büyük manastır yerleşkelerinden birinin kalbinde konumlanan Argos in Cappadocia terapi odası, misafirlerine özel holistik masaj hizmetiyle hem ruhunuza hem bedeninize derin bir nefes aldırıyor.

Kapadokya’nın mistik ruhunu yansıtan mağara içerisinde profesyonel dokunuşlarla gerçekleştirilen masaj uygulamasıyla ruhsal ve fiziksel arınma sağlayarak masalsı bir deneyim sunuyor.

Açık Havuz

Kışın karlar altında kalan Kapadokya’yı, etkileyici Güvercinlik Vadisi ve Erciyes Dağı’nı sizin için hazırlanıp ısıtılan havuzdan seyredebilir, yaz sıcağında da yine güzel manzaraya bakarak havuzda serinleyebilirsiniz. Hangi mevsim olursa olsun mayonuzu da bavula koymayı ve özel bir havuz deneyimi için rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

Açık Hava Etkinlikleri

Argos in Cappadocia, iç mekânlarıyla olduğu gibi dışarıda sunduğu aktiviteleriyle de hem ruhunuza hem bedeninize iyi gelecek! Güneşi selamlayabileceğiniz yoga seanslarından Kapadokya’yı keşfedebileceğiniz bisiklet turlarına, doğanın bölgeye en cömert dokunuşuyla şekillendirdiği vadilerde gerçekleştirebileceğiniz yürüyüşlerden meraklısı için Erciyes kayak turuna sayısız aktivite için concierge ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

İletişim

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.
İyi günler dileriz.

Mesajınız için teşekkürler!

Lütfen daha sonra tekrar deneyin!

+90 384 219 31 30

Bizi arayın

aic@argosincappadocia.com

Bize yazın

#argosincappadocia

Bizi takip edin

Bizi takip edin
REZERVASYON