Argos in Cappadocia ile Kapadokya Deneyimi

KEŞFEDİN
Beklentinizin Ötesinde Bir Kapadokya Deneyimi İçin…

Nostaljik Otomobil Turları

Kapadokya’yı bir de nostaljik otomobillerle deneyimlemeye ne dersiniz? Nostaljik araçların içinde, Ürgüp’ten Avanos’a, Üç Güzeller seyir tepesinden Aşıklar Vadisi'ne unutulmayacak bir sürüş deneyimi yaşayabilir, istediğiniz noktalarda fotoğraf molası verebilirsiniz. Sıcak hava balonlarını arkanıza alıp bu nostaljik araçlarla fotoğraf çektirdiğinizi bir hayal edin… Gülümseyin!

Kışı Kucaklamak İçin Muhteşem Açık Hava Alanı; Kış Köşesi…

Sevdiklerinizle ateşin etrafında bir araya geleceğiniz kış köşesi, eşsiz atmosferi, özel lezzetleri ve içinizi ısıtacak sürprizleri ile sizleri bekliyor! Soğuk kış havasının tadını çıkarırken, Argos in Cappadocia’nın eşsiz atmosferi tarafından büyülenmeye hazır olun.

İçinizi Isıtacak Bir Kış Pikniği Deneyimi…

Güvercinlik Vadisi’nin benzersiz manzarası eşliğinde sizler için özenle hazırlanan Argos in Cappadocia’nın kış pikniğini tatmanın tam zamanı! Büyüleyici bir kış gününde piknik sepetiniz, birbirinden seçkin lezzetler ve size özel bir alanda sevdiklerinizle içinde köy geçen otelin keyfini sürün.

Romantik Bir Pikniğin Tadını Argos’un Görkemli Bahçesinde Çıkartın!

Huzurlu ve size özel bir köşede sevdiklerinizle büyüleyici bir manzarayı seyrettiğinizi hayal edin… Sizin için hazırlanan piknik sepeti ve ödüllü Argos şarapları ile eski bir köyün kalbinde yer alan büyüleyici Güvercinlik Vadisi'ne açılan manzaranın tadını çıkartın.Gün Doğumu Yogası

Güneşe selam yogası olarak da bilinen “Surya Namaskar”, 12 temel hareketten oluşan bedensel ve ruhsal enerjiyle ritmi bir araya getiren bir yoga türüdür. Anadolu’nun kadim topraklarının mistik rüzgârıyla bedeninizde biçim değişikliğini kökten hissedeceğiniz bu yoga aktivitesi için Argos in Cappadocia concierge ekibinden bilgi alabilirsiniz.

Dolunay Yürüyüşleri

First Time Cappadocia

Kapadokya’yı, geceyi gündüze çeviren mistik Dolunay eşliğinde keşfetmeye ne dersiniz? Bu nefes kesici coğrafyayı, vadileri ve fazlasını Dolunay ışığında yürüyerek ya da otelin teras veya restoranından çevreyi izleyerek deneyimleyebilirsiniz. Bu deneyimi, Seki Restoran ekibinin hazırlayacağı ufak atıştırmalıklar ve bağımızdan gelen ürünlerle tamamlayarak keyifli hatıralara dönüştürebilirsiniz.

Kapadokya Yöresel Mutfak Ziyaretleri

First Time Cappadocia

Anadolu bozkırının ortasında, yokluktan var eden, kendi yetiştirdiğiyle yaratıcı tarifler geliştiren insanların izinden gidelim! Köy yemekleri, börekler, kurutulmuş ürünler, farklı saklama koşulları için geliştirilmiş teknikler ve fazlası. Kapadokya’nın şirin Ayvalı Köyü’nde bulunan ve misafirlerimizin yöresel yemek dersleri almasına imkan veren bu deneyim tam size göre.

Yemek Kursları

Doğaya, üretime ve yerel ürüne değer veren Argos in Cappadocia ekibi sizi Anadolu’nun benzersiz malzemeleriyle bir yemek pişirme atölyesine davet ediyor. Yıl boyunca süren yemek kurslarında, Argos in Cappadocia’nın deneyimli mutfak ekibiyle birlikte, onların belirlediği Anadolu mutfağı tariflerini ya da sizin istediğiniz özel yemekleri hazırlayabilirsiniz. Ayrıca Haziran-Ekim ayları arasında, Argos in Cappadocia’nın bahçesinde iyi tarım uygulamalarıyla yetiştirilen organik ürünleri kendiniz hasat edip onlarla yemek kurslarına katılabilirsiniz.

Kapadokya’ya gelip yörenin meşhur testi kebabını, bulgurlu dıvıl köftesini ya da güveçte yumurtalı sızgıtını yapmamak olmaz! Kurslarımızdan aldığınız tarifleri, öğrendiğiniz yemekleri evinizde de uygulayıp Argos in Cappadocia’da geçirdiğiniz keyifli anıları bir sonraki buluşmamıza kadar hatırlayabilirsiniz.

İletişim

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.
İyi günler dileriz.

Mesajınız için teşekkürler!

Lütfen daha sonra tekrar deneyin!

+90 384 219 31 30

Bizi arayın

aic@argosincappadocia.com

Bize yazın

#argosincappadocia

Bizi takip edin

Bizi takip edin
REZERVASYON