Argos in Cappadocia Bahçesinden Organik Meyve-Sebze

Argos 360
Argos 360
Bahçemizden Sofralarınıza.

Bağ ve bahçelerimiz, tarım bizim için kıymetli. Bahçemizde iyi tarım uygulamalarıyla yetişen sebzelerimiz, mutfağımızın en önemli değerlerinden. Haziran ile Ekim ayları arasında, bahçemizdeki 1800 meyve ağacından toplanan ürünler kurutulup bölgenin en eski saklama yerlerinde yani peribacalarında korunup odalarınıza geliyor…

Kimi zaman da en taze halleriyle ya da reçel ve sos olarak sizlere sunuluyor. Bahçemizde hasat yapıp kendi topladığınız ürünlerle yemek atölyesine katılmak için de Argos in Cappadocia concierge ekibinden bilgi alabilirsiniz.

Bahçelerimizde sürdürülebilir tarım uygulamaları yürütülmektedir.

Yetiştirdiğimiz ürünlerin tamamı organiktir.

Yemek atölyelerimizde kullanılan ürünleri mevsiminde kendiniz toplayabilir, yerel mutfak atölyelerimizde kullanıp yemek yapabilirsiniz. Yemek atölyelerimiz için concierge ekibimizden bilgi almayı unutmayın.

Kahvaltılarınızı süsleyen reçellerden, her dönem farklı çeşitlerini görebileceğiniz kurutulmuş ürünlere… Anadolu’nun bereketini sizlerle buluşturmak için her fırsatı değerlendiriyoruz. Temiz tarım yapıyor, bunu yaparken de yağmur suyunu tekrar kullanıma kazandırıp doğaya saygımızı gösteriyoruz.

İletişim

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.
İyi günler dileriz.

Mesajınız için teşekkürler!

Lütfen daha sonra tekrar deneyin!

+90 384 219 31 30

Bizi arayın

aic@argosincappadocia.com

Bize yazın

#argosincappadocia

Bizi takip edin

Bizi takip edin
REZERVASYON